Social Responsibility

MİNİK KALPLER İÇERDE (2017)

Show TV’de yayınlanan İçerde dizisinde Minik Kalplerle ile El Ele Derneği, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Show TV işbirliğiyle “Minik Kalpler İçerde” sloganıyla 2017 Şubat-Haziran tarihleri arasında bir sosyal sorumluluk kampanyası gerçekleştirildi.

Kampanyada elde edilen gelirlerle Tekirdağ Kapaklı MİKA-DER Çocuk Destek (Rehabilitasyon) Merkezi’nin yapımına katkıda bulunuldu. Proje kapsamında İçerde dizisi oyuncuları Ağrı Kadın Futbol Takımı ile futbol maçı yaptı.

19 Haziran 2017’de

Lütfi Kırdar’da gerçekleştirilen dizinin finalinin izlendiği yardım gecesine yaklaşık 1.500 bilet satıldı. Gerçekleştirilen SMS kampanyasında yaklaşık 20.000 SMS atıldı. 

MİNİK KALPLER İÇERDE (2017)

ÇUKUR OTİZMİN FARKINDA (2018)

Show TV’de yayınlanan Çukur dizinin ilk sezonunda Tohum Otizm Vakfı ile otizme farkındalık yaratmak ve Tohum Otizm Vakfı Okulu’ndaki burslu öğrencilere destek sağlamak amacıyla “Çukur Otizmin Farkında” sloganıyla 2018 Mart-Haziran arasında bir sosyal sorumluk kampanyası gerçekleştirildi.

Çukur’un Haliç Kongre Merkezi’nde 11 Haziran 2018’de gerçekleştirilen sezon finali gecesinden elde edilen tüm gelir, otizmle çocuklara burs verilmesi amacıyla Tohum Otizm Vakfı’na bağışlandı. Kampanya kapsamında yaklaşık 60.000 SMS atıldı.

(2019)
ÇUKUR’DA UMUT VAR

Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinin ikinci sezonunda “Çukur’da Umut Var” sloganı ile Kansersiz Yaşam Derneği ve Kızılay ile kök hücre ve kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi. 2019-2021 arasında gerçekleştirilen proje kapsamında toplanan bağışlarla YaşaTır projesi gerçekleştirildi ve Türkiye’nin birçok farklı ilinde kök hücre ve kan bağışı gerçekleştirildi.

Çukur’un 27 Mayıs 2019’da gerçekleştirilen Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşen sezon finalinden elde edilen tüm gelir Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji Yataklı Servisi’ndeki ihtiyaçların karşılanması için Kansersiz Yaşam Derneği’ne verildi. 

Sosyal sorumluluk projesi Ace Of Mice Ödülleri’nde 'En İyi Roadshow' ödülüne değer bulundu. Kampanya kapsamında yaklaşık 40.000 SMS atıldı. 4 Aralık 2019’da gerçekleştirilen Çukur oyuncularının katıldığı yardım gecesinde Çukur’da Umut Var – YaşaTIR projesi için de bağış toplandı.